::Total war series :: Fanweb::

Stránky věnované hře Medieval II Total war.||| Návrat na Homepage,
Datum poslední aktualizace:25.Října 2007


CZIN.eu

Empire: Total war

Popis hry

Poznámka: Tento příspěvek jsme zveřejnili hned poté, co jsme se o E:TW dozvěděli. Budeme se snažit tento článek v nejbližší době rozšířit.

Popis připravované hry Empire: Total war

Tato připravovaná hra by se měla odehrávat v dobách 18. století, což je další pokrok od dějin Medieval 2: Total war.  Největší novinkou je zaručeně 3D lodní bojiště, kde budete moci používat děla, či jinak přemisťovat a pracovat s loďmi, které budeme mít k dispozici. 

Do hry ETW budou zapuštěny v působení všechny revoluce, zvraty, nové objevy apod.  události, což je určitě také příjemnou novinkou. Z mého osobního názoru je to z velké části velká napodobenina předchozích sérií, ve hře bude taktéž jako lodní a vojenská mapa dostupná mapa kampaňová.

Podle informací by měla být možnost i doprava či kampaň za Ameriku nebo do této doby nedotknuté Indie, za tu by prý měla být také kampaň, ovšem jestli to tak bude se nedá nikterak zjistit. 

Podle mého a určitě i vašeho názoru je to obrovský pokrok v Sériích Total war, konečně jsme se dostali i k možnosti Real-time sea battles - Real time-ových  námořních bitev. 

Hra by měla vyjít v roce 2008, protože je již dlouhou dobu (prý 1,5 roku) v tajném vývoji herních laboratoří Creative Assembly ™ & Sega ™. 

 
Kopírování bez písemného souhlasu autora je zakázáno :: Optimalizováno pro verze IE a rozlišení 1024x768 a vyšší Podpořte web Ikonkou
Uvítáme od vás jakýkoliv příspěvek. Přečtěte si Pravidla.. Všechna práva vyhrazena