::Total war series :: Fanweb::

Stránky věnované hře Medieval II Total war.||| Návrat na Homepage,
Datum poslední aktualizace:25.Října 2007


CZIN.eu

Náboženství

O náboženství ve hře

Základní informace o náboženství v MTW2
Náboženství hraje ve hře MTW2 stejně vysokou roli jako armády,budovy,lodě,obchod či vaše království. Celým náboženstvím a katolickými frakcemi hýbe právě Papež, může slovem vysloveným "jedním dechem" změnit vaše diplomaticky dohodnuté spojenectví, obchodní práva i jiné věci.

Papež si u sebe vede všem přístupnou jak já říkám statistiku sympatie, kterou najdete v přehledovém svitku pod záložkou Papež.    Už to slyším - Co to je? ptáte se... jjř. Statistika Sympatie je listina, na které si Papež zapisuje skutky, které jste pro katolictví udělali, a po zhodnocení vám každé kolo může změnit vaše postavení. Čím víc křížků máte, tím více odměn za lehčí mise, tím méně omezování při diplomacii s frakcemi vyznávajícími jinou víru, a najednou si také začne všímat i vašich spojenců, a tím se zmenšuje pravděpodobnost, že byste museli válčit i proti spojencům.

Určitě jste se někdy setkali se situací, že vám umřel kardinál a ztratili jste místo u sboru kardinálů a nevěděli jste co s tím, setkali jste se se stejnou situací jako já, a mám na ní jedinnou odpověď - čekat,čekat a čekat. Pokud se chcete dostat do sboru kardinálů, musíte mít kněze který má průměrně 3 a více bodů zbožnosti, a čím víc bodů má, tím větší je pravděpodobnost, že další kolo se do sboru dostanete. Je tu ovšem ještě jedna možnost, ovšem s menší pravděpodobností úspěchu - vražda.

Další situací, se kterou jste se mohli setkat je problém s inkvizitory. Zavraždí vám půlku královské rodiny a máte málo správců, a víc rebelií a tím méně peněz, území apod. S tímto problémem se ovšem můžete vypořádat pouze jedinným způsobem, pač jich více neznám. Stavte kostely,cvičte mnichy a posílejte je z jednoho vašeho města do druhého, atd. . To jedinné zabírá - o žádném jiném řešení nevím.

Vaši kněží mohou získat zbožnost putováním kolem měst katolického náboženství. Pokud máte v sídlech maximální stupěň náboženské budovy, a mátekněze pouze v sídle, získají zbožnost také, ovšem jí získají méně . Zkuste ale poslat kněze k Římu !!

Pokud si chcete u papeže přilepšit,máte několik možností:

  • Trefíte-li se do zvoleného papeže při volbách, máte u něj pošplháno a naopak pokud se netrefíte, můžete to skoro rovnou zabalit.
  • Za každých 2000 Florinů darovaných Papežským státům dostáváte jeden křížek.
  • Plněním misí si také pošplháváte :-)
  • Upalováním si také pošplháte :-)

Myslím, že je to vše, nic mě už nenapadá, pokud vám tu něco  chybí, napište nám na medieval.admin@gmail.com .


Poslední komentáře
26.10.2007 08:42:01: Rleskuadu: Děkujeme ti za návrh pro zvýšení kvality článku. Článek jsme během odstávky kompletně roz...
16.10.2007 16:47:27: No teda nevím, tenhle článek je dost strohý. Mám pár problémů se kterými se neumím vypořádat, prosím...
 
Kopírování bez písemného souhlasu autora je zakázáno :: Optimalizováno pro verze IE a rozlišení 1024x768 a vyšší Podpořte web Ikonkou
Uvítáme od vás jakýkoliv příspěvek. Přečtěte si Pravidla.. Všechna práva vyhrazena