::Total war series :: Fanweb::

Stránky věnované hře Medieval II Total war.||| Návrat na Homepage,
Datum poslední aktualizace:25.Října 2007


CZIN.eu

Nevojenské postavy

Kněží - Farář

Popis faráře a jeho funkcí ve hře.
1. Popis faráře a jeho postavení ve hřeFarář ve hře zastupuje obrovskou část děje hry - náboženství. Jeho idolem je Papež, který sídlí v Římě. Kněží mohou být povyšováni - od z nového faráře se může stát i samotný Papež. Při postupném zvyšování jeho víry může být jmenován kardinálem (sbor kardinálů je taková Papežova rada) . Kněží ovšem nemusí být pouze šířitelem křesťanské víry, ale může šířit i víru Islámskou, Ortodoxskou, a pokud zbéěhne, i Pohanskou.  

 

2. Rekrutace kněze


Cena: 250 Florinů

 

Potřeba postavit: Kostel

3. Pasivní a aktivní schopnosti

 

Šíření víry - Aktivní dovednost

Aby jste se vyhli vzbouření města které dobyjete a mělo před obsazením převládající odlišnou víru, je dobré vyslat několik tahů dopředu k městu svého kněze. Ten svým působením převrací místní obyvatelstvo na vaši víru, čímž je menší pravděpodobnost nepřátelského chování po dobytí sídla.

Upalování pohanských knězů - kacířů a čarodějnic

Pokud ve svém království naleznete tmavou postavu kacíře, postarejte se o jeho zlikvidování knězem. Kacíř nabádá obyvatele města k jiné víře, což může vést k jejich nespojenosti a následnému obsazení města rebelskými vůci.

Jak upálit kacíře - návod:

Vyberte myší svého kněze a klikněte pravým tlačítkem myši na kacíře. V poté zobrazené zprávě se dozvíte pravděpodobnost odsouzení a následného upálení určitého kacíře. Doporučuji brát úspěšnost nad 30 % .

 Poslední komentáře
02.12.2007 18:48:48: smiley${1}
02.12.2007 18:48:36: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}[07][13][12]
 
Kopírování bez písemného souhlasu autora je zakázáno :: Optimalizováno pro verze IE a rozlišení 1024x768 a vyšší Podpořte web Ikonkou
Uvítáme od vás jakýkoliv příspěvek. Přečtěte si Pravidla.. Všechna práva vyhrazena