::Total war series :: Fanweb::

Stránky věnované hře Medieval II Total war.||| Návrat na Homepage,
Datum poslední aktualizace:25.Října 2007


CZIN.eu

Nevojenské postavy

Nájemný vrah

Poslední nevojenskou postavou o které vám tu píši je Nájemný vrah. Více v tomto článku.
1. Nájemný vrah - kdo to je,na co je, jak je důležitý

Již z jeho názvy poznáváme, že jde o postavy která má možnost zabíjet všechny nepřátelské cíle. Jeho podobnou postavou je špion, který ovšem může pouze sabotovat a zjišťovat informace. Tatopostava zase může zabíjet. Je poslední ze skupiny nevojenských postav. Jeho výborná vlastnost likvidace postav má ovšem jednu obrovskou nevýhodu. Pokud vrah uspějě, vše zůstává v utajení a vrah se může opět vrátit. Pokud se ale prozradí, nebo ho při jeho činu dopadne doprovod cíle či stráž, znamená to popavu vaší postavy, výrazné zhoršení vztahů s příslušnou zemí a likvidaci všech diplomatických dohod.

2. Co potřebuji k jeho výcviku

Cena: 500 Florinů

Požadované budovy: Nevěstinec

3. Co je hlavním postrachem nájemných vrahů - na co si dát pozor

V doprovodu:

Hlídací pes - Guard dog:

Prvním postrachem vrahů je hlídací pes. Jak je známo, psi mají velké uši :-) takže vašeho agenta mohou uslyšet. Tím mu mohou zajistit také okamžitou smrt a pro vás negativní dopad.

Osobní strážci - Bodyguard´s:

Druhým, sice zřídka vyskytovaným postrachem je osobní stráž postavy. Někdy se kolem jejího obydlí procházejí, jindy jsou přímo vevnitř.Tím mu mohou zajistit také okamžitou smrt a pro vás negativní dopad stejně jako hlídací pes.

A ještě jedna rada do třetice:

Při zadávání úkolu se koukněte na pravděpodobnost úspěchu. Doporučuji vám brát v úvahu to, že počítač vám může někdy říkat pravdu, ovšem někdy si z vás může i tzv.  utahovat. Je tedy jen na vás, jestli počítači uvěříte nebo ne....

 
Kopírování bez písemného souhlasu autora je zakázáno :: Optimalizováno pro verze IE a rozlišení 1024x768 a vyšší Podpořte web Ikonkou
Uvítáme od vás jakýkoliv příspěvek. Přečtěte si Pravidla.. Všechna práva vyhrazena