::Total war series :: Fanweb::

Stránky věnované hře Medieval II Total war.||| Návrat na Homepage,
Datum poslední aktualizace:25.Října 2007


CZIN.eu

Nevojenské postavy

Princezna

Popis jedinné nevojenské postavy ve hře, která zastupuje ženy.
1. Princezna - můj popis jejího postavení.

Princezna - jedinná ženská nevojenská postava. Jak je již psáno v článku o diplomatovi, je s ním jedinná postava s možnosti diplomatické dohody. Není ovšem jen jako diplomat, má i možnosti sňatku a ovlivňování konečné odpovědi.

2. Schopnosti princezny

        -  Šarm

Pomocí této vlastnosti ovlivňuje odpověď protivníka .Šarm zahrnuje krásu, jemnost hlasu,způsob řeči a takové ty ostatní vychytávky. Princeznin šarm si sami navýšit nemůžeme. Jde o vlastnost, která se za 20-30  tahů navýší třeba o 90 % .

- Sňatek

Díky této vlastnosti můžete provdat vaší princeznu jakékoliv frakci. Použitím této vlastnosti princezna spadá pod protivníkovu frakci, ovšem s příslušnou frakcí okamžitě nabývá spojenectví. Tato vlastnost se ovšem nemusí podařit. Pravděpodobnost úspěchu se dá zhlédnout při přidělování úkolu. Princezna nemá nárok na jakýkoliv sebemenší odpor či odmítnutí tohoto úkolu.

- Diplomatické jednání

Poslední vlastností princzeny je možnost diplomatických jednání. Princezna může provádět všechny stejné úkony jako diplomat, kromě úplatků. Její jinou vlastností, tedy šarmem, ovlivňuje výsledek jednání na pozitiví výsledek.

 


 

Viz. také: Diplomat

 

Žádné komentáře
 
Kopírování bez písemného souhlasu autora je zakázáno :: Optimalizováno pro verze IE a rozlišení 1024x768 a vyšší Podpořte web Ikonkou
Uvítáme od vás jakýkoliv příspěvek. Přečtěte si Pravidla.. Všechna práva vyhrazena