::Total war series :: Fanweb::

Stránky věnované hře Medieval II Total war.||| Návrat na Homepage,
Datum poslední aktualizace:25.Října 2007


CZIN.eu

Nevojenské postavy

Špion

Chcete-li se dozvědět více informací o špionovi, klikněte na "zobrazit celé" .
Špioni
1. Popis špionů a jejich postavení ve hře

 

Špioni hrají ve hře asi stejně velkou roli jako diplomacie. Je sice dostupná až po postavení nějakých těch budov a získání pár zkušeností, ale přesto je ve hře velmi důležitá. Můžete se díky špionům dozvědět, jaké množství a jaké jednotky jsou ve městě, které se chystáte dobýt, nebo také můžete "sabotovat" - tzn. podpálit nějakou budovu. Špioni mohou mít svůj cech .

2. Dovednosti špiona

Aktivní dovednosti:

Aktivní dovedností špiona je pouze inflitrace - vždy se pokusí dostat se do zadaného sídla, či jej sabotovat nebo špehovat. Potom už je jen na jeho schopnostech, aby se neprozradil.

Pasivní dovednosti:

Pasivní dovedbosti špiona jsou lstivost s nenápadností. Špion se snaží být nenápadný, aby si ho žádná stráž nevšimla, a také se snaží být lstivý a připravovat léčky, ale někdy mu to nemusí vyjít nebo usoudí, že jeho schopnosti by mu to překazily.

3. Požadavky pro výcvik:

Budovy: Hostinec

Floriny - cena: 350 Florinů

Doba výcviku: 1 tah

4.Můj popis špiona:

Špioni jsou ve hře Medieval II Total war vyjímeční svým vlastním způsobem útoku. Útočí buď špehováním zadaného cíle nebo sabotáží. Pokud ho někam chcete vyslat, musíte počítat s těmito možnostmi: První možnost je, že agent se do sídla dostane a bez problému vám zjistí infomrace o vámi zadaném cíli. Druhou možností se stáva nečekáný útěk. To se stáva např. při tom, že agenta stráže přistihnou, ale on jim stihne utéci. A na závěr je tu třetí možnost - Agenta přistihnou ihned při činu a je zabit strážemi. Pravděpodobnost úspěchu si můžete přečíst při zaadávání cíle. 


 

    Všechna práva k tomuto článku jsou vyhrazena v pravidlech.

 

 

Žádné komentáře
 
Kopírování bez písemného souhlasu autora je zakázáno :: Optimalizováno pro verze IE a rozlišení 1024x768 a vyšší Podpořte web Ikonkou
Uvítáme od vás jakýkoliv příspěvek. Přečtěte si Pravidla.. Všechna práva vyhrazena