::Total war series :: Fanweb::

Stránky věnované hře Medieval II Total war.||| Návrat na Homepage,
Datum poslední aktualizace:25.Října 2007


CZIN.eu

Příběhy a povídky

Bitva s Timuridy

Nešťastnou, ale určitě pobavující bitvu s Timuridy vám tu přispěl Administrátor Kuba....
Zdrawím :-)

Nevím, jaký se psal rok, ani nevím, jaké bylo roční období, ale už byli na světě Timuridové. Jak je již v jiných (ale jen mnou vyprávěných) bitvách psáno, měl jsem vyhráno, ale chtěl jsem si to užít do posledního kola.


Nacházíme se poblíž Byzantského Cařihradu, kde by se vám i Timuridové měli objevit. Mají asi cca. 8 armád vedle sebe... Řekl jsem si: To budou nějací pandrholci.... Otestuju je.  Na obzoru bylo asi 6 armád,k ale ani jedna nebyla moc silná, tak jsem zvolil tu, co byla nejblíž Timuridů, a hrr na ně (i když to byla slabá armáda, na otestování jejich sil to stačí) .

Po načtení bitevní mapy jsem to nějak extra nerozmísťoval, alespoň trochu by to snad šlo... Armáda rozestavěna.... Začala bitva. Ouha - Timuridové na dohled; v realitě cca. 30 m od mých jednotek.. Timuridové se na mě s jejich jízdou vrhli. Totálně jsem prohrál a navíc jsem si s nimi ještě zhoršil vztahy z špatných na mizerné...

Nevím, jak to bude s nimi dál, ale zbývá mi už do konce hry jen pár tahů... Timuridé byli ohodnoceni jako silni....

V tu chvíli mi ani nevadilo , že jsem si před bitvou hru neuložil, protože jsem byl potěšen tím, že jsem otestoval Timuridy.

Je škoda, že se ve hře objeví až tak pozdě...

        Přeji hodně úspěchů s Timuridy....

                            Admin Kuba - KONTAKT


Tento text je chráněn autorskými právy (Viz. ZDE)

 

 
Kopírování bez písemného souhlasu autora je zakázáno :: Optimalizováno pro verze IE a rozlišení 1024x768 a vyšší Podpořte web Ikonkou
Uvítáme od vás jakýkoliv příspěvek. Přečtěte si Pravidla.. Všechna práva vyhrazena