::Total war series :: Fanweb::

Stránky věnované hře Medieval II Total war.||| Návrat na Homepage,
Datum poslední aktualizace:25.Října 2007


CZIN.eu

Rady pro nováčky

Nějaké ty rady na začátek

chcete-li si je přečíst, klikněte na tlačítko zobrazit celé nebo klikněte ZDE                   .               
Nějaké ty rady na začátek...

 

Zdravím

Zde vám slovy vysvětlím takové ty základní rady pro váš první začátek ve hře Medieval II Total war. Pokud by jste v článku svou odpověď nenašli, napište mi na ICQ 368-983-464 a velice rád vám (pokud toho budu schopen) poradím.

Po vašem prvním startu hry budete mít takový ten pocit ohromení, jak to už u her série Total war bývá. Většina z vás si asi zvolí jako svou první frakci Anglii. Podíváme se tedy na ni. Anglie je ostrovní stát, s jedním hradem na Evropském kontinentu - Caen.Vrátíme se ovšem k radám.

Rozhodně by jste si neměli dělat nic špatného při vaší první prohrané bitvě, těch bude mnoho a mnoho krát více. Určitě si pro dobrý start stáhněte Českou verzi hry . Bude se vám mnohem lépe začínat a startem vás to provede samo, proto se tu o úplném startu (klikněte dvakrát na...) nebudeme zabývat.

Během prvních 20-ti kol přijdete k takové malé závislosti na hře, protože to nepustí a nepustí ( vlastní zkušenost :) ). Největší radou na začátek je dodržování Papežových misí a úkolů. Za splněné totiž dostáváte jakési ty křížky, které znamenají vaše vztahy s Papežem - čím více křížků, tím lépe. V nějakých úkolech ovšem nejen to, můžete dostat např. 5 nejlepších vojenských jednotek aktuálně k dispozici přímo do hlavního města, nebo odměnu ve florinech. Speciální odměny si můžete zhlédnout na svitku aktuální mise.

Další rada se bude zabývat dobýváním ostatních sídel. Jak již bylo v předchozí radě řečeno, od Papeže budou přijímány mise, ve kterých může být i obsazení sídla. Většinou vzbořeného, obsazené Rebely. Mimo to ovšem můžete dobývat podlé svého gusta, libovolná města, na které si vycvičíte armády a můžete s nimi bojovat. Města se poté dají vyhladit - málo florinů, více zmasakrovaných obyvatel, pouze obsadit, málo florinů, nikdo nezmasakrován, nebo zotročit - získáte velké množství florinů a vyhladí se pouze obyvatelé vzbuzující odpor vůči vám.

Do třetice dáme radu okolo utrácení. S touto záležitostí vám ale jen malinko vypomůžu, protože vždy je to jinak. Veškeré stavby , armády,úplatky, a veškeré záležitosti s penězi se platí tzv. floriny - můžete slyšet také florenciemi. Znám mnoho kamarádů, kteří ovšem mají každý jinou strategii utrácení florinů - řeknu vám dvě nejpoužívanější. První, mou uznávanou možností je tzv. balancování. Utrácíte do určitého celkového zůstatku (kupř. 2500 FL.) a dost - příští kolo přibydou a nezaškodí, když trochu zbyde.  Další - tedy druhý typ je nou neuznávaný. Pár kol se šetří, a po dosažení nějaké té sumičky, třeba 10 000 FL se to prošustruje až do nuly.

Tento způsob neuznávám z toho důvodu, že během šetření nemůžete cvičit, přecvičovat,stavět a nic s penězi provádět, a to škodí. Když bych třeba potřeboval za 3 kola naverbovat vojáky a jedno z toho bych ještě šetřil, naverboval bych jen pár, protože třetí kolo bych už zase musel šetřit.

Doufám, že jste zde nalezli dostatek odpovědí :) na své otázky a že jsem vám napsáním tohoto článku dostatečně vypomohl. Pokud jste zde svou otázku nenalezli, popište mi váš problém do komentářů tohoto příspěvku a sdělte mi váš kontakt, na který se vám potom budu snažit pomoci a odpovědět.

 


Žádné komentáře
 
Kopírování bez písemného souhlasu autora je zakázáno :: Optimalizováno pro verze IE a rozlišení 1024x768 a vyšší Podpořte web Ikonkou
Uvítáme od vás jakýkoliv příspěvek. Přečtěte si Pravidla.. Všechna práva vyhrazena