::Total war series :: Fanweb::

Stránky věnované hře Medieval II Total war.||| Návrat na Homepage,
Datum poslední aktualizace:25.Října 2007


CZIN.eu

Rady, triky,cheaty a pomoc

Cechy

V dobách, ve kterých se kampaň vyskytuje, se cechy používaly k řízení řemeslné výroby v regionu, například k řízení tehdejšího špitálu. Každý cech má na starosti jedno z velkého množství řemesel.

Úplně všechny cechy vám přinesou nějaký prospěch, nejčastěji je to spokojenost obyvatelů a tím pádem větší zisk z vámi vybíraných daní - obyvatelé více "sáhnou do kapes". Pokud se chcete dozvědět, jaký prospěch vám on cech přinese, klikněte na tlačítko přehled budov, a poté klikněte 2x pravým na on cech, a vypíší se vám podobnosti o onem cechu.

Frakce nemají stejné cechy, sice z většiny ano, ale např. Santiágští rytíři si mohou postavit cech pouze ve Španělsku anebo Portugalsku.

Cechy si nemůžete stavět podle vašeho , cechy se stavějí podle mínění obyvatel a také podle toho, jaké řemeslo podporuje vaše stavební strategie. Pokud např. stavíte vojenské vylepšení (kovářské) , přijde vám nabídka na postavení cechu týkajícího se vojenského oboru.

 


 

Zde máte sepsány jednotlivé řády cechů:

  1. Cechovní domy a řemeslné střediska

Všechny tyto budovy jsou brány jako nedůležité, a jsou to takové "výrobny" různých výrobků. Stavba jednoho takového cechu se pohybuje okolo 1 000 Florencií.

    2.   Mistrovské cechovní domy a velké výrobny

Budovy tohoto řádu už jsou brány jako krajské výrobny a cechovní domy. Stavba jednoho druhu těchto budov stojí 2 000 Florencií.

    3.   Světové cechovní domy a výrobny

Budovy tohoto řádu jsou nejdůležitější, a přináší obrovské a velice výhodné nabídky a příjmy, ovšem může být na světě jen jedna budova tohoto typu .

Tip: Pokud chcete uspokojit vzbouřené obyvatele , použijte stavbu cechu nebo podporujte nějaké řemeslo, zabere to zaručeně.

POZNÁMKA: Pokud chcete mít 3.stupeň cechu, musíte dané řemeslo podporovat , a stavět maximálně budovy vedoucí k povýšení stpně cechu či jeho postavení.

Copy is prohibited by law - Kopírování zakázáno podle zákona 


 

 

 

 

 

Žádné komentáře
 
Kopírování bez písemného souhlasu autora je zakázáno :: Optimalizováno pro verze IE a rozlišení 1024x768 a vyšší Podpořte web Ikonkou
Uvítáme od vás jakýkoliv příspěvek. Přečtěte si Pravidla.. Všechna práva vyhrazena