::Total war series :: Fanweb::

Stránky věnované hře Medieval II Total war.||| Návrat na Homepage,
Datum poslední aktualizace:25.Října 2007


CZIN.eu

Rady, triky,cheaty a pomoc

Přiženění cizího generála nebo princezny

Jak, a co to přináší....
Jak přiženit cizího generála ?
  • Jak to všechno udělat pro přiženění generála:

K přiženění generála do vaší frakce se provádí tímto způsobem:

Najděte vaši princeznu . (POZOR: Všechny frakce princzenu prý nemají, tak to všem asi nepůjde. Ale katolickým by to jít mělo.)

Poté ji pošlete do sídla, ve kterém je požadovaný generál. Otevře se vám svitek s přehledem všech generálu přítomných v oném sídle. Vyberte si požadovaného generála a klikněte na kolečko s obrázkem svatby (Jak tam je podobizna generála, tak na opačné straně) . Nyní už zbývá jen čekat.

  • Co obnáší svatba s generálem?

Svatba by vám měla přinét spojenectví a zlepšení vztahů s danou frakcí. Princezna ale pravděpodobně frakci, které generál patří. Takže přijdete asi o princeznu...

 



 

Jak přiženit vašemu generálovi princeznu?

Tentokrát se to bude provádět úplně jinak:

Potřebujeme k tomuto obřadu potřebujeme diplomata. S diplomatem se poté vydáme k požadované princezně. Po otevření diplomatického svitku je ve výběru nabídek volba pro přiženění princezny (Ta volba by měla být hned nahoře nebo mezi prvními) . Klikněte na ni a nabídněte tuto volbu. Pokud se vám to podaří, princezna propadá vaší frakci a přináší vám to stejné výhody, jako u přižeňování generálů. 


Admin Kuba
Poslední komentáře
23.07.2007 18:13:58: oženit ide iba vodca frakcie alebo naslednik tronu
 
Kopírování bez písemného souhlasu autora je zakázáno :: Optimalizováno pro verze IE a rozlišení 1024x768 a vyšší Podpořte web Ikonkou
Uvítáme od vás jakýkoliv příspěvek. Přečtěte si Pravidla.. Všechna práva vyhrazena