::Total war series :: Fanweb::

Stránky věnované hře Medieval II Total war.||| Návrat na Homepage,
Datum poslední aktualizace:25.Října 2007


CZIN.eu

Rady, triky,cheaty a pomoc

Problémy s křížovou výpravou

Křížová výprava - problémy, na které se váže.....

Křížová výprava

       a problémy, které se na ni vážou.....


 

1) Založil jsem křížovou výpravu, naverboval vojáky, připojil je ke křížové výpravě, a další kolo propadly pod Rebelii. Proč se to stalo?

Odpověď:

Pokud připojíte vojáky ke křížové výpravě, mají sklony k tzv. dezercím. To znamená, že pokud k nim nepřidáte kněze, a cesta k cílu je dlouhá, pravděpodobně Rebelům propadnou. Můžete se alespoň částečně ochránit tím, že přidáte k armádě kněze.

2) Vojáky jsem připojil, vojsko nalodil a vydělával. Dobyl jsem cíl a spadl jsem do mínusu. Proč?

Odpověď:

Je několik příčin, z jakých se to mohlo stát.

  • Se zemí, kterou jste dobývali, jste měli uzavřeny obchodní práva. Je to jednoduché: Po zhoršení vztahů s danou zemí, a následným vyhlášením války se ruší všechny dohody a smlouvy, které jste měli s onou zmí uzavřené.

 

  • Další možná příčina je ještě jednodušší: Příjmy vaší frakce se neustále mění. Tudiž minulé kolo jste mohli získat za korupci + 2500, ale další kolo můžete vydělat třeba jenom 85 Florencií.A do třetice tu máme třetí možnost: Vaši vojáci po dobu křížové výpravy neodebírají žold. Tudiž peníze, co měly jít vojákům , zůstaly ve královské pokladnici vaší frakce.

  •  

Je nyní už jen na vás, jakou možnost uznáte za vhodné...

Admin Kuba 

 

Žádné komentáře
 
Kopírování bez písemného souhlasu autora je zakázáno :: Optimalizováno pro verze IE a rozlišení 1024x768 a vyšší Podpořte web Ikonkou
Uvítáme od vás jakýkoliv příspěvek. Přečtěte si Pravidla.. Všechna práva vyhrazena