::Total war series :: Fanweb::

Stránky věnované hře Medieval II Total war.||| Návrat na Homepage,
Datum poslední aktualizace:25.Října 2007


CZIN.eu

Vojenské postavy

Lodě

Popis lodí ve hře MTW2.

- Popis lodí a jejich postavení ve hře

Lodě mají ve hře velkou hodnotu, protže jsou jedinnými jednotkami, které jsou schopny plout po moři. Jiná jednotka toto nemůže. Mohou převážet i různé osoby (nevojenské i vojenské postavy), ovšem nemohou jako ostatní jednotky převážet movité věci.

- Cena a typy lodí

Lodě mají různé typy a proto i různé ceny:

- Základní typ lodí - Koga : Cena: kolem 500 folrinů , je to zákl. typ lodí, může převážet jen malé množství osob a má malou výdrž i útok.

- Cennější typ lodí - Holk: Cena: Kolem 670 florinů, lepší vlastnosti než koga

- Nejcenější typ lodí - Karaka: Cena: kolem 1500 florinů, vlastnosti jako obě dvě lodě dohromady a k tomu 2x vynásobené,jako jediná může po obejvení ameriky cestovat do ní.

- Možnosti lodí:

-ÚTOK: Loď může pod velením admirála bojovat s jinou lodní flotilou, ovšem není možné bojovat v real-time módu botky, bitvy na moři se řeší automaticky.

-PŘEVOZ: Jak je již bylo řečeno,loď může převážet jakékoliv osoby - voj. i nevoj. postavy, ale nemůže jako žádná jednotka ve hře převážet movité věci.

-ROZPUŠTĚNÍ: Lodní flotily se mohou pod vaším příkazem rozpustit.

 


 

Admin Kuba

Poslední komentáře
19.08.2008 22:53:43: Dobrý den. Potřeboval bych poradit, jak mám nejaké vojsko přidělit k admirálovi na lodi?? Díky za od...
 
Kopírování bez písemného souhlasu autora je zakázáno :: Optimalizováno pro verze IE a rozlišení 1024x768 a vyšší Podpořte web Ikonkou
Uvítáme od vás jakýkoliv příspěvek. Přečtěte si Pravidla.. Všechna práva vyhrazena