::Total war series :: Fanweb::

Stránky věnované hře Medieval II Total war.||| Návrat na Homepage,
Datum poslední aktualizace:25.Října 2007


CZIN.eu

Dojmy

První dojmy

První dojmy z datadisku Kingdoms.
V tomto článku BiGaDmin popisuje své první dojmy z datadisku Kingdoms, a je to čerstvý - článek píše asi 20 minut po prvním spuštění Kingdoms-Americas Campaign

Zdravím,

jak již všichni asi víte, nainstaloval jsem si před chvilinkou Kingdoms a spustil jsem ihned Americkou kampaň , a jako frakci jsem si zvolil Nové Španěly. V této kampani jsou 4 hratelné frakce - Mayové,Aztékové,Apači a Špaňelé.

Hra mě ihned celkově zaujala novým vzhledem a novými a pěknými barvami. Ihned po spuštění kampaně jsem viděl asi pouze jednu dvacetipětinu mapy - své dvě města a  loď u přístavu.

Byl jsem zvědavý, takže jsem použil cheat toggle_fow na odkrytí mapy a byl jsem mile překvapen. Před očima se mi objevila zcela nová,propracovaná mapa.

K čtyřem hratelným frakcím se přidávají ještě tři nehratelné - Rebelové,nějaká žvatlanina a opět nějaká žvatlanina-brzy upřesním

Celý natěšený na bitvu jsem postoupil do dalšího kola, kde jsem splnil misi tím že jsem dobyl město, a ta bitva... to bylo.. nejde vyjádřit, jak to člověka překvapí. Bitvy jsou snad to, co mě na datadisku překvapilo nejvíce.

Jedinným záporem na datadisku je to, že jsem očekával simulátor lodních bitek, který se má objevit v ETW, a ten tu zřejmě není.

Jsem zcela potěšen a datadisku dávám plné skóre -

 100 % - 10/10

BiGaDmin

Žádné komentáře
 
Kopírování bez písemného souhlasu autora je zakázáno :: Optimalizováno pro verze IE a rozlišení 1024x768 a vyšší Podpořte web Ikonkou
Uvítáme od vás jakýkoliv příspěvek. Přečtěte si Pravidla.. Všechna práva vyhrazena